Par skolu

Gleznainā un vēsturiskā Lielupes krastā jau gandrīz 190 gadus atrodas Teteles pamatskola. Šogad tajā zinības iegūst 175 skolēni. Skola lepojas ar stabilu, nemainīgu un profesionālu pedagogu komandu! Skola īsteno četras (to skaitā – mazākumtautību un speciālo mazākumtautību) izglītības programmas.

Papildus skola piedāvā bezmaksas robotikas nodarbības, sporta deju, kokapstrādes, žurnālistikas un citas nodarbības. Pēc mācību nodarbībām skolas skolēni iesaistās Jaunsargu aktivitātēs.

Skola piedalās Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, kas dod iespēju skolēniem padziļināti apgūt dabaszinātņu un tehnoloģiju jomas mācību priekšmetus. Skola piedāvā iespēju mācīties nelielās klasēs, kas nodrošina individuālu un diferencētu pieeju katram skolēnam, kā arī pagarinātās dienas grupas.

Skola nodrošina izglītojamos ar atbalsta personāluSkolas absolventi un mecenāti – Juris Birulis un Aivars Birulis izcilākos skolas skolēnus divas reizes gadā apbalvo ar naudas balvu («Gaismas Balva»)!

Skolā, svinot valsts svētku un gadskārtu ieražu svētkus, vienlaikus tiek cienītas, koptas un saglabātas arī mazākumtautību tradīcijas.

Vērtības

Sadarbība

Sadarboties un būt komandas daļai pretstatā individuālam darbam un sacensībai.

Aktīva darbība grupā, apvienojot un atbalstot citus.

Atbildība

Uzņemamies atbildību par savu rīcību un tās radītajām sekām; izpildām solījumus un atzīstam

pieļautās kļūdas, lai no tām mācītos; godprātīgi izpildām uzticētos pienākumus; iesāktos darbus

paveicam līdz galam; patstāvīgi pieņemam lēmumus par savu nākotni un izvēlamies piemērotāko

alternatīvu; pienākumus veicam kvalitatīvi un norādītajā laikā; neatlaidīgi, pārvarot problēmas,

šķēršļus, tiecamies sasniegt izvirzīto mērķi.

Tradīcijas

Kopjam un veidojam tradīcijas, kas sekmē radošumu, piederību skolai, veido mūs par skolas un

valsts patriotiem.

Vīzija