Bērnam droša vasara!

28.05.2024.

🚩Ik gadu vairāki simti bērnu nonāk ārstniecības iestādē, lai saņemtu neatliekamo medicīnisko palīdzību traumas, ievainojuma vai saindēšanas dēļ. Turklāt traumas visbiežāk tiek gūtas netīši. Speciālisti norāda, ka lielākā daļa traumas ir novēršamas un varēja nenotikt!

 

📬Slimību profilakses un kontroles centrs ir sagatavojis savu pirmo digitāli šķirstāmu žurnālu “Bērnam droša vasara”  par bērnu drošību vasarā (klikšķiniet virsū nosaukumam,  vai pieturot taustiņu “ctrl” un neatlaižot to, klikšķiniet virsū – atvērsies saite). 

 

📌Aicinām pašvaldības iesaistīties savu iedzīvotāju informēšanā par bērnu drošības jautājumiem un izplatīt žurnālu savos ikdienas saziņas kanālos ar iedzīvotājiem/atbildīgām iestādēm un organizācijām, tai skaitā iestāžu sociālajos tīklos un mājas lapā.

 

Ja nevarat atvērt klikšķinot uz nosaukuma, saite pieejama arī šādā veidā: https://heyzine.com/flip-book/f6d4682f06.html

 

Sargāsim bērnus kopā!

 

Drošu vasaru novēl SPKC!